Режим работы:

Прием заказов: 9-21

Skype: galina.zenich
Контакты

Универсальный ключ домофон

Универсальный ключ домофон
Цена: 0 грн.
Без НДС: 0 грн.
Модель: Гарантии и условия возврата
Наличие: Есть в наличии
Количество:
 

На весь товар, що покупець отримує гарантується належна якість, а саме перевірка на справність перед відправкою та відсутність зовнішніх дефектів, також кожен товар новий і відповідає своєму зображенню на фото.

 В разі виникнення додаткових запитань, як отримання товару покупцем і невідповідность його очікуванням на нього, неналежної якості або належної якості товару, кожен замовник на всі категорії товару, що знаходиться в нашому інтернет-магазині має право на повернення товару протям 14-ти днів від дня отримання замовлення.

Порядок повернення:  товар відправляється Новою Поштою на Чернігів №5 Зеніч Галина Борисівна 0681834377, транспортні витрати за повернення товару оплачуються  відправником, компенсація за товар повертається на карту клієнта, після отримання і огладу товару, що повернувся. Також передбачений варіант заміни на інший товар, такий же  за бажанням клієнта,або інший товар, що рівнозначний по вартості. Зручний і підходящий спосіб повернення(товар аба кошти на карту) вибирає для себе клієнт-замовник.

Фізичне розташування офісу:  м.Чергігів проспект Миру 80.

В разі отримання товару належноі якості, але у невідповідності очікуванням, замовник має право на повернення товару протягом 14-ти днів з дня отримання замовлення і поверненню компенсаціі на карту у повному 100% розмірі вартості товару.

Для цього покупець відправляє своє замовлення  Новою Поштою на Чернігів №5 Зеніч Галина Борисівна 0681834377, транспортні витрати за повернення товару оплачуються  відправником, компенсація за товар повертається на карту клієнта після отримання і огладу товару, що повернувся.

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:jndex_d mastercard privat qiwi robo visa webman
Универсальные ключи для домофонов! © 2022